Catering dietetyczny Pabianice

Catering dietetyczny Pabianice

Świetna wiadomość dla mieszkańców Pabianic i okolic (województwo łódzkie) – Body Chief catering dietetyczny Pabianice jest już dostępny także w tym mieście! Czas na realizację sportowych celów? Wypróbuj dietę pudełkową, która pomoże Ci osiągnąć najlepsze wyniki. Jeśli jeszcze nie wiesz czym jest catering z dostawą do domu i jak działa – wyjaśniamy poniżej.

Dieta z dowozem do domu – jak to działa

Każdego dnia dostarczymy we wskazane przez Ciebie miejsce, na terenie Pabianic i okolic, 5 pełnowartościowych i odpowiednio zbilansowanych posiłków – 1 śniadanie, 2 śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację (wyjątek stanowi Dieta Junior – 3 posiłki oraz dieta Soft - 6 posiłków). Łączna wartość kaloryczna zestawu odpowiada wskazanej przez Ciebie w zamówieniu.

Dieta do domu Pabianice

Jeżeli nie wiesz, jakie jest Twoje zapotrzebowanie energetyczne, możesz obliczyć je za pomocą naszych kalkulatorów.

Dlaczego w Pabianicach warto wybrać Body Chief?

Nasza dieta pudełkowa już wielu lat wspiera tysiące Klientów w całej Polsce. Oprócz Pabianic, obsługujemy ponad 1000 miast w całej Polsce. Doświadczenie zdobyte w tym czasie pozwoliło rozszerzyć naszą ofertę aż do 21 różnych zestawów dietetycznych. Z pewnością więc znajdziesz idealny dla siebie. Cechuje nas dbałość o jakość i smak. Tworzymy diety z myślą o Tobie, dlatego współpracujemy tylko z lokalnymi i sprawdzonymi dostawcami. Wszystko po to, by pod Twoje drzwi trafiła torba pełna nie tylko zdrowych i pełnowartościowych, ale także smacznych dań.

Dieta pudełkowa Pabianice

Każdy, kto korzysta z naszej diety, wie także jak istotnym elementem jest dla nas zróżnicowane menu. Przykładamy wagę do tego, by posiłki nie były monotonne, a w menu znajdowały się dania kuchni całego świata.

Wybierając Body Chief wspierasz środowisko. Tak, to prawda! Tylko w ciągu ostatniego roku zrezygnowaliśmy z plastikowych sztućców, słomek czy torby, zastępując je biodegradowalnymi odpowiednikami. Był to jednak tylko początek naszych działań w kierunku ekologii. Nieustannie pracujemy nad wprowadzaniem ekologicznych pudełek, wykonanych z materiałów zdatnych do recyklingu. Całość naszych działań już teraz pozwoliła nam na redukcję wykorzystania tworzyw sztucznych w produkcji aż o 90%!

Nie czekaj i dołącz do nas. Wybierz swoją dietę i pozwól nam ugotować za Ciebie!

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem