Catering dietetyczny Piaseczno

Catering dietetyczny Piaseczno

Szukasz zdrowej i pełnowartościowej diety pudełkowej w Piasecznie? Wybierz catering dietetyczny Body Chief w mieście Piaseczno! Każdego dnia dostarczymy pod Twoje drzwi zestaw 3,4 lub 5 zbilansowanych posiłków na cały dzień. Szybko przekonasz się, że dieta nie musi być nudna. Różnorodne menu, gwarancja jakości – to tylko niektóre z naszych atutów. Zastanawiasz się jak to działa? Odpowiadamy poniżej!

Jak działa catering dietetyczny Body Chief

Body Chief to oferta 21 zestawów dietetycznych, stworzonych przez wykwalifikowany zespół dietetyków i kucharzy. Każdy z zestawów różni się menu oraz bilansem kalorycznym.

Dieta do domu Piaseczno

Oferujemy diety standardowe (dla każdego) oraz diety specjalistyczne dla sportowców, wegetarian, osób nietolerujących laktozę czy gluten, dla diabetyków czy także dla kobiet w ciąży i mam karmiących. Każdy z cateringów dostępny jest w kilku wariantach kalorycznych (jeśli nie wiesz jakie posiadasz zapotrzebowanie kaloryczne, możesz skorzystać z kalkulatorów dostępnych na naszej stronie lub skontaktować się z naszymi dietetykami), po to aby jak najlepiej dopasować dietę do Twoich oczekiwań. Po złożeniu zamówienia, zajmiemy się wszystkim za Ciebie. Przygotujemy 5 pysznych posiłków, zapakujemy je w ekologiczne pudełka, a następnie dostarczymy we wskazane przez Ciebie miejsce (także na terenie Piaseczna koło Warszawy). Brzmi prosto, prawda? O to właśnie chodzi! Podczas gdy Ty poświęcisz się rodzinie, pasjom czy też wypoczynkowi – my zajmiemy się Twoim zdrowym odżywianiem.

Dieta pudełkowa Piaseczno

Dlaczego warto postawić na dietę pudełkową Body Chief?

Nasza firma to gwarancja jakości, świeżości i doświadczenia. Produkty, z których korzystamy pochodzą tylko ze sprawdzonych źródeł, najczęściej od lokalnych dostawców. Na przestrzeni ostatnich lat, zaufało nam kilkadziesiąt tysięcy Polaków, motywując nas do wytrwałej pracy każdego dnia. Wybierając Body Chief wybierzesz zdrowy styl życia i oddasz się sztabowi specjalistów, którzy codziennie będą dbali o Twoje nawyki żywieniowe. Wszystko po to, abyś osiągnął wymarzony cel – niezależnie od tego czy jest nim utrata zbędnych kilogramów, wymarzona sylwetka czy po prostu zdrowe odżywianie. Dołącz do rodziny Body Chief i zacznij swoją metamorfozę!

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem