Catering dietetyczny Piła

Catering dietetyczny Piła

Body Chief catering dietetyczny jest już dostępny dla mieszkańców Piły (woj. wielkopolskie) i okolic. Zamów 5 zdrowych, w pełni zbilansowanych posiłków i ciesz się lepszą sylwetką. W naszej ofercie znajduje się aż 19 rodzajów diet pudełkowych i 2 linie detoksu sokowego – z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Zastanawiasz się jak dokładnie działa dieta pudełkowa? Dowiedz się poniżej.

Dieta pudełkowa Body Chief – jak działa

Zasady funkcjonowania diety pudełkowej od Body Chief są takie same dla każdej z ponad 1000 miejscowości w całej Polsce, w których jesteśmy – nie inaczej jest w przypadku Piły.

Dieta pudełkowa Piła

Każdego dnia dostarczymy torbę wypełnioną 5 zdrowymi posiłkami we wskazane przez Ciebie miejsce. Co musisz zrobić? Wystarczy, że wybierzesz zestaw, który spełni Twoje oczekiwania i pomoże w realizacji założonych celów. Body Chief oferuje diety dla każdego – Dieta Standard, Dieta Sport, Dieta Vege czy Dieta Lactose Free to tylko niektóre z nich. Każda z diet jest dostępna w kilku wariantach kalorycznych. Możesz w każdej chwili sprawdzić swoje zapotrzebowanie energetyczne, wykorzystując do tego kalkulatory dostępne na naszej stronie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, umożliwiamy także bezpłatne konsultacje z naszymi dietetykami zarówno przed złożeniem zamówienia jak i w trakcie jego trwania.

Dieta do domu PIła

Dlaczego warto zacząć dietę z Body Chief?

Nasz catering dietetyczny cechuje przede wszystkim doświadczenie. Już ponad kilku lat dbamy o zdrowe nawyki w odżywianiu tysięcy Klientów w całej Polsce. Zebrana na przestrzeni lat wiedza pozwoliła nam stworzyć ofertę dla każdego. Wśród naszych zestawów dietetycznych nie tylko znajdują się diety dla sportowców czy wegetarian, ale także diety specjalistyczne, wykluczające gluten, produkty z laktozą lub zawierające produkty wskazane dla diabetyków.

Sprawimy także, że dieta nie będzie nudna i bez smaku. Nasze menu jest niezwykle różnorodne, a w jego skład wchodzą dania z wielu kuchni świata. Zaskoczymy Cię jak bardzo smaczna i zdrowa jednocześnie może być dieta pudełkowa.

Nie zwlekaj i dołącz do Body Chief już dziś. Zacznij realizować cele jeszcze szybciej niż dotychczas!

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem