Catering dietetyczny Ruda Śląska

Catering dietetyczny Ruda Śląska

Mieszkańcu Rudy Śląskiej i okolic – mamy fantastyczną wiadomość! Nasz catering dietetyczny jest dostępny także w Twoim mieście. Dedykujemy go nie tylko sportowcom zawodowym i amatorskim, ale także osobom, dla których cenny jest zdrowy tryb życia. Jak to działa? Dlaczego warto zamówić dietę z dostawą do domu? Wyjaśniamy poniżej.

Dieta pudełkowa w Rudzie Śląskiej

Jak działa dieta pudełkowa od Body Chief

Dieta pudełkowa to zestaw 5 pełnowartościowych i zbilansowanych posiłków, które każdego dnia dostarczymy wprost pod drzwi Twojego mieszkania lub inne miejsce na terenie Rudy Śląskiej.

Jest to rozwiązanie, które zapewnia wygodę i oszczędność czasu przy jednoczesnym dbaniu o liczbę spożywanych w ciągu dnia kalorii. W naszej ofercie znajdziesz 21 różnych rodzajów diet (w tym także diety specjalistyczne – dla diabetyków czy kobiet w okresie laktacji). Oprócz rodzaju diety, wybierasz także jej kaloryczność. Te dwa czynniki pozwolą na złożenie zamówienia idealnie pasującego do Twojego trybu życia.

Catering dietetyczny w Rudzie Śląskiej

Dlaczego wybrać Body Chief?

Na przestrzeni kilku lat nabyliśmy niezwykle cenną praktykę, obsługując tysiące Klientów w całej Polsce. Aktualnie dostarczamy nasz catering dietetyczny do ponad 1000 lokalizacji. Tak duża skala działania i doświadczenie pozwoliły nam na zaoferowanie produktów o najwyższej jakości, w bardzo atrakcyjnej cenie.

Wybierając nasz catering, możesz otrzymasz wsparcie nie tylko pod kątem obsługi zamówienia. Nasi dietetycy udzielą Tobie porad i wskazówek jak przygotować się do diety, jakich efektów oczekiwać oraz, w przypadku trudności przy wyborze – który wariant diety pudełkowej oraz kaloryczności zamówić.

Dieta do domu Ruda Śląska

Co więcej, wszystkie zestawy dietetyczne opracowane są w zgodzie z normami Instytutu Żywności i Żywienia. Dzięki temu, każdego dnia będziesz miał okazję skosztować dań z najróżniejszych kuchni świata. Body Chief catering dietetyczny zabierze Cię w kulinarną przygodę po Meksyku, Tajlandii czy Włoszech.

Doświadczenie, wsparcie dla Klienta, zróżnicowane menu to nie wszystkie korzyści fit cateringu Body Chief. Dołączając do nas, przyczynisz się także do dbania o środowisko. Wszystko za sprawą ekologicznych pudełek, sztućców, słomek, które wprowadziliśmy aby minimalizować wykorzystywanie plastiku w procesie produkcyjnym.

Mieszkańcy Rudy Śląskiej postawili już na Body Chief – dołącz do nich i zamów dietę testową, która z pewnością przekona Cię do pozostania w naszej społeczności na dłużej! Body Chief – Not a diet. Lifestyle.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem