Catering dietetyczny Tychy

Catering dietetyczny Tychy

Na trasie dowozu cateringu dietetycznego Body Chief znalazła się także miejscowość Tychy i jej okolice. Jeżeli nadal zwlekasz, to koniecznie dołącz do naszej ekipy i przekonaj się sam, jak łatwo zdobędziesz wymarzoną wagę. Nie wiesz jak to działa? Wyjaśniamy poniżej!

Czym jest dieta pudełkowa Body Chief

Wylewasz na siłowni siódme poty? Na pewno wiesz, że nic tak nie wspomaga uzyskania efektów jak dobra dieta. Team Body Chief przychodzi więc z pomocą! Nasza dieta pudełkowa to starannie dobrane 5 posiłków, które dostarczymy każdego dnia do wskazanego przez Ciebie miejsca na terenie Tych i okolicznych miejscowości.

Dieta pudełkowa w Tychach

Każde danie zostało stworzone podczas wspólnych spotkań naszych dietetyków oraz szefów kuchni. Dlatego, oprócz wspaniałego smaku, na posiłkach znajdziesz informację o zawartych makroskładnikach. Wszystko po to, abyś w każdej chwili miał pełną kontrolę nad swoją dietą!

Dlaczego powinieneś wybrać catering dietetyczny Body Chief?

Smak restauracji zamknięty w pudełkach. Brzmi nieprawdopodobnie? Nic bardziej mylnego! Smak i jakość są dla nas niezwykle istotne. Nasz catering dietetyczny powstaje przy współpracy z lokalnymi dostawcami, przy wykorzystaniu najwyższej jakości produktów. Pragniemy, abyś otrzymując nasze zestawy dietetyczne czuł się jak w najlepszym lokalu w Tychach!

Catering dietetyczny w Tychach

Oprócz smaku i jakości, stawiamy także na świeżość. Codzienny transport do tysięcy zadowolonych Klientów w Polsce (obsługujemy ponad 900 miejscowości) to nie lada wyzwanie. Mamy na to jednak sposób! Zamówiony zestaw otrzymasz za pomocą specjalnych autochłodni – bez dodatkowych opłat.

Jeżeli zastanawiasz się, czy znajdziesz odpowiedni catering dietetyczny dla siebie to z przyjemnością informujemy, że w naszej ofercie posiadamy aż 13 różnych rodzajów diet.

Wśród nich wyróżniamy odpowiednio zbilansowane diety standardowe, jak i diety specjalistyczne - na przykład dieta bezglutenowa, bez laktozy czy dieta lekkostrawna. Każdy z zestawów dostępny jest w kilku wariantach kalorycznych. Nadal się wahasz? Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu uzyskania większej ilości informacji lub zamów zestaw testowy na jeden dzień i przekonaj się, że zdrowe odżywianie wcale nie musi być trudne!

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem