Catering dietetyczny Tychy

Catering dietetyczny Tychy

Catering dietetyczny Body Chief oferuje swoje usługi także w miejscowości Tychy i jej okolice. Jeżeli nadal zwlekasz, to koniecznie dołącz do naszej ekipy i przekonaj się sam, jak łatwo zdobędziesz wymarzoną wagę. Nie wiesz jak to działa? Wyjaśniamy poniżej!

Czym jest dieta pudełkowa Body Chief w Tychach

Wylewasz na siłowni siódme poty? Na pewno wiesz, że nic tak nie wspomaga uzyskania efektów jak dobra dieta. Team Body Chief przychodzi więc z pomocą! Nasza dieta pudełkowa w Tychach to starannie dobrane 5 posiłków, które dostarczymy każdego dnia do wskazanego przez Ciebie miejsca na terenie Tych i okolicznych miejscowości.

Dieta pudełkowa w Tychach

Każde danie zostało stworzone podczas wspólnych spotkań naszych dietetyków oraz szefów kuchni. Dlatego, oprócz wspaniałego smaku, na posiłkach znajdziesz informację o zawartych makroskładnikach. Wszystko po to, abyś w każdej chwili miał pełną kontrolę nad swoją dietą!

Dlaczego powinieneś wybrać catering dietetyczny Body Chief?

Smak restauracji zamknięty w pudełkach. Brzmi nieprawdopodobnie? Nic bardziej mylnego! Smak i jakość są dla nas niezwykle istotne. Nasz catering dietetyczny powstaje przy współpracy z lokalnymi dostawcami, przy wykorzystaniu najwyższej jakości produktów. Pragniemy, abyś otrzymując nasze zestawy dietetyczne czuł się jak w najlepszym lokalu w Tychach!

Catering dietetyczny w Tychach

Oprócz smaku i jakości, stawiamy także na świeżość. Codzienny transport do tysięcy zadowolonych Klientów w Polsce (obsługujemy ponad 1000 miejscowości) to nie lada wyzwanie. Mamy na to jednak sposób! Zamówiony zestaw otrzymasz za pomocą specjalnych autochłodni – bez dodatkowych opłat.

Jeżeli zastanawiasz się, czy znajdziesz odpowiedni catering dietetyczny dla siebie to z przyjemnością informujemy, że w naszej ofercie posiadamy aż 21 różnych rodzajów diet.

Wśród nich wyróżniamy odpowiednio zbilansowane diety standardowe, jak i diety specjalistyczne - na przykład dieta bezglutenowa, bez laktozy czy dieta lekkostrawna. Każdy z zestawów dostępny jest w kilku wariantach kalorycznych. Nadal się wahasz? Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu uzyskania większej ilości informacji lub zamów zestaw testowy na jeden dzień i przekonaj się, że zdrowe odżywianie wcale nie musi być trudne!

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem