Catering dietetyczny Marki

Catering dietetyczny Marki

Niewielka miejscowość Marki w powiecie wołomińskim (województwo mazowieckie) to kolejny punkt na mapie dostaw cateringu dietetycznego Body Chief. Od teraz mieszkańcy Marek mogą cieszyć się zdrowiem, smakiem i wygodą dzięki naszym gotowym zestawom dietetycznym. Poznaj ofertę i zamów dietę testową już teraz. Jeśli zastanawiasz się, jak to działa oraz dlaczego wybrać właśnie Body Chief – wyjaśniamy poniżej.

Dieta pudełkowa Body Chief w Markach – zasady działania

Dieta pudełkowa w Markach od Body Chief to oferta 21 zróżnicowanych zestawów, dostępnych w wielu wariantach kalorycznych. Oferujemy diety standardowe, diety specjalistyczne (dla osób z nietolerancjami pokarmowymi), diety sokowe, a także dietę z wyborem menu! Co musisz zrobić?

Dieta do domu Marki

Wystarczy, że wybierzesz interesującą Cię dietę pudełkową i jej kaloryczność, a resztą zajmiemy się my. Każdego dnia przygotujemy 5 pełnowartościowych i zbilansowanych posiłków, a następnie dostarczymy je we wskazane przez Ciebie miejsce na terenie Marek i okolic. I tak każdego dnia!

Dlaczego warto wybrać Body Chief

Jesteśmy działającą od wielu lat na rynku diet pudełkowych firmą, która nieustannie poszerza swoją ofertę. Dbamy o to, żeby nasi Klienci czuli się z nami wyjątkowo, a realizacja ich marzeń i celów stała się prosta i efektywna. Dzięki ciężkiej pracy dietetyków oraz szefów kuchni nasze menu jest różnorodne, prezentujące dania z różnych zakątków świata w zdrowym wydaniu. Korzystając z diety pudełkowej Body Chief masz pewność, że dieta nie będzie nudna i monotonna. Z pewnością niejednokrotnie zaskoczymy propozycjami, jakie wylądują w Twoim pudełku.

Dieta pudełkowa Marki

Szeroka oferta i zróżnicowane menu to oczywiście nie wszystko. Dbamy o to, aby w posiłkach wykorzystywane były tylko sprawdzone, świeże produkty – pochodzące od zaufanych dostawców. W połączeniu z dopracowaną na ostatni guzik dostawą (za pomocą aut chłodniczych lub z dostawą do Lodówkomatów Inpost, które dostępne są w np. Warszawie i okolicach), mamy pewność, że dieta naszych klientów odpowiada jego oczekiwaniom.

Zależy nam przede wszystkim na zdrowiu i satysfakcji klientów, lecz nie jesteśmy również obojętni wobec środowiska. Regularnie wdrażamy usprawnienia technologiczne, które mają na celu redukcję zużycia tworzyw sztucznych w trakcie produkcji. Cateringi dietetyczne są znane z wykorzystywania plastikowych opakowań – nie u nas! Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy nieodpłatnie biodegradowalne pojemniki, sztućce, papierowe torby oraz słomki. Całość działań pozwoliła obniżyć aż o 90% jednostkowe wykorzystanie plastiku. Brzmi imponująco, prawda?

Nie czekaj, wybierz dietę pudełkową Body Chief i ciesz się zdrowym stylem życia razem z nami.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem