Catering dietetyczny Wołomin

Catering dietetyczny Wołomin

Wołomin to kolejne miasto, w którym Body Chief catering dietetyczny dba o swoich Klientów! Oferujemy zestaw 5 odpowiednio zbilansowanych posiłków, który dostarczymy każdego dnia we wskazane przez Ciebie mieście na terenie Wołomina. Zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniej dla siebie diety pudełkowej? Zapoznaj się z nasza ofertą – aż 21 różnych zestawów w różnych kalorycznościach. Na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Dlaczego warto zamówić dietę pudełkową Body Chief

Od wielu lat dbamy o zdrowe odżywianie Polaków. Doświadczenie, które zyskaliśmy w tych latach pozwoliło nam na stworzenie oferty 21 zestawów dietetycznych, dedykowanych osobom o różnych oczekiwaniach czy ograniczeniach zdrowotnych.

Dieta do domu Wołomin

Znajdziesz u nas nie tylko dietę Standard, ale także dietę dla sportowców, dla wegetarian czy też dla osób nietolerujących laktozę, gluten! Dostawy cateringu dietetycznego realizujemy w ponad 1000 miejscowościach w całym kraju – w tym także w Wołominie. Odpowiednio zaprojektowany proces logistyczny oznacza, że Twoje posiłki zawsze świeże i zawsze na czas dotrą do miejsca, do którego je zamówisz. Szeroka oferta i proces logistyczny to jednak nie wszystko. Dieta pudełkowa Body Chief to przede wszystkim jakość i smak. Nasze posiłki to dania stworzone przez prawdziwych mistrzów kuchni. Sztab wykwalifikowanych kucharzy oraz dietetyków stworzył niezwykle zróżnicowane menu, w którym pojawiają się dietetyczne, zbilansowane propozycje wielu kuchni świata.

Dieta pudełkowa Wołomin

Azjatycki obiad lub amerykańska kolacja w postaci burgera to tylko początek. Szybko przekonasz się sam, że dieta od Body Chief na pewno nie będzie nudna!

Pro-ekologiczny catering pudełkowy

Dbamy nie tylko o kubki smakowe naszych Klientów, ale także o środowisko, w którym wszyscy żyjemy. Jako lider diety pudełkowej w Polsce, mamy świadomość zużycia plastiku do produkcji cateringu. Dlatego właśnie na przestrzeni ostatnich lat sukcesywnie dbaliśmy o to, aby wprowadzić jak najwięcej ekologicznych pudełek, które są w pełni biodegradowalne. Oprócz tego, wprowadziliśmy eko słomki, eko sztućce a klasyczną białą torbę zastąpiliśmy torbami zdatnymi do recyklingu. Wszystkie nasze działania pomogły nam zmniejszyć jednostkowe wykorzystanie plastiku nawet o 90%! Nie zwlekaj, zamów dietę od Body Chief i dołącz do tysięcy zadowolonych Klientów.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem