Catering dietetyczny Oświęcim

Catering dietetyczny Oświęcim

Czas na zmianę nawyków? Catering dietetyczny w mieście Oświęcim od Body Chief to usługa, dzięki której zaoszczędzisz czas, pieniądze i wprowadzisz zdrowe nawyki. Jak to możliwe? Każdego dnia ugotujemy i dostarczymy świeże i zbilansowane posiłki we wskazane przez Ciebie miejsce.

Dieta pudełkowa w Oświęcimiu

Jak działa dieta pudełkowa w Oświęcimiu

W miejscowości Oświęcim oferujemy szeroki wybór diet pudełkowych i sokowych. Znajdziesz u nas roślinne diety pudełkowe, specjalistyczne oraz z Wyborem Menu – ponad 20 zestawów w kilku wariantach kalorycznych. Zdecyduj, który zestaw 3, 4 lub 5 dań odpowiada Twojemu dziennemu zapotrzebowaniu i złóż zamówienie. Resztą zajmiemy się my!

Dieta do domu Oświęcim

Dieta do domu Oświęcim – dlaczego Body Chief

Gotujemy dla naszych klientów od ponad 8 lat. Wraz z wyspecjalizowanymi szefami kuchni i dietetykami w pełni opanowaliśmy tworzenie smacznych i zdrowych dań.

Decydując się na dietę z Body Chief masz pewność, że każdego dnia otrzymasz świeże posiłki przygotowane z produktów najwyższej jakości. Jak to robimy? Zaopatrujemy się u lokalnych dostawców, a proces logistyki odbywa się za pomocą aut chłodniczych.

Ponadto, z dietą pudełkową Body Chief w Oświęcimiu zadbasz nie tylko o siebie, ale również o środowisko. Cały czas wdrażamy rozwiązania pozwalające redukować wykorzystanie tworzyw sztucznych w codziennej produkcji. Nie poniesiesz również kosztów związanych z ekologicznymi, biodegradowalnymi opakowaniami. Dołącz do nas i zacznij zdrowy styl życia już dziś!

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem