Catering dietetyczny Malbork

Catering dietetyczny Malbork

Dieta z dowozem do domu? Proszę bardzo! Catering dietetyczny Body Chief jest dostępny dla mieszkańców Malborka i okolic. Planujesz rozpocząć zdrowy styl życia? Koniecznie wypróbuj naszą dietę pudełkową. Codzienna dostawa 5 posiłków to przede wszystkim wygoda i czas, który oszczędzisz na gotowaniu i robieniu zakupów.

Dieta pudełkowa Malbork - jak działa Body Chief

Jeśli idea diety pudełkowej to dla Ciebie nowość, wyjaśniamy zasady jej działania. Dieta pudełkowa w Malborku od Body Chief to oferta 19 zestawów oraz 2 linii detoksu sokowego. Wśród zestawów dostępny jest catering dla sportowców, dla wegetarian, dla osób nietolerujących laktozy i glutenu, a nawet dla diabetyków!

Dieta pudełkowa w Malborku

Co więcej, każda z 21 diet jest dostępna w kilku wariantach kalorycznych (nie wiesz jaki wybrać? Skorzystaj z naszych kalkulatorów). Wybór diety i jej zamówienie to wszystko, co musisz zrobić. Resztą zajmiemy się my! Każdego dnia ugotujemy 5 pełnowartościowych dań i dostarczymy je we wskazane miejsce na terenie Malborka i okolic.

Dlaczego w Malborku warto wybrać catering dietetyczny Body Chief

Skala i doświadczenie. Body Chief to catering dietetyczny, który od wielu lat dba o zdrowe nawyki w odżywianiu Klientów w ponad 1000 lokalizacjach w całej Polsce, a także w Berlinie i Londynie. Wybierając Body Chief, masz pewność, że trafiłeś w ręce doświadczonych kucharzy, dietetyków i specjalistów, którzy zadbają o Twoją dietę i dobre samopoczucie.

dieta do domu Malbork

Jakość i smak. Współpracujemy głównie z lokalnymi dostawcami, dzięki czemu składniki posiłków pochodzą z produktów o najwyżej jakości i świeżości. Menu, które pojawia się w zestawach, to kuchnie świata, w zdrowym wydaniu stworzone przez najlepszych specjalistów w branży.

Wsparcie dla Klienta. Przed zamówieniem, w trakcie jego trwania, a nawet po – nasi dietetycy są do Twoich usług. Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji i dowiedz się więcej nie tylko o ofercie, ale o tym w jaki sposób rozpocząć dietę i zdrowy styl życia.

Dbałość o ekologię. Z przyjemnością informujemy, że jesteśmy także prekursorem w działaniach proekologicznych wśród firm cateringowych. Wprowadzenie nieodpłatnych, biodegradowalnych opakowań, ekologicznych toreb, słomek, sztućców czy kubków obniżyło jednostkowe zużycie plastiku aż o 90%! Oznacza to, że rocznie kilka milionów ton plastiku nie trafia do naszych Klientów! Wybierz Body Chief – zdrowie, smak i wygodę.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem