Catering dietetyczny Oborniki

Catering dietetyczny Oborniki

Szukasz najlepszego cateringu dietetycznego w Obornikach (województwo wielkopolskie)? Cieszymy się, że trafiłeś właśnie do nas! Body Chief to firma z ponad 7 letnim doświadczeniem, dbająca o dietę tysięcy Polaków każdego dnia. Zastanawiasz się jak to działa? A może potrzebujesz więcej informacji? Przeczytaj poniżej.

Jak działa dieta pudełkowa Body Chief

Ty zamawiasz - my dostarczamy. Tak działa dieta pudełkowa w Obornikach. Oferujemy 19 rodzajów diety pudełkowej oraz 2 linie detoksu sokowego. Wśród zestawów dietetycznych dostępne są między innymi diety dla sportowców, dla wegetarian, dla osób nietolerujących laktozy lub glutenu oraz zestaw standardowy – idealny dla każdego, kto pragnie rozpocząć zdrowy styl życia.

Dieta pudełkowa Oborniki

Każdy z zestawów dostępny jest w kilku kalorycznościach oraz zawiera 5 pełnowartościowych i zbilansowanych posiłków na cały dzień, dzięki którym dostarczysz organizmowi tyle makroskładników, ile potrzebuje. To takie proste! Po wyborze diety i złożeniu zamówienia, resztą zajmiemy się my. Codziennie ugotujemy i dostarczymy w wybrane przez Ciebie miejsce (także w Obornikach) torbę z daniami, dzięki czemu zaoszczędzisz czas, który z pewnością przyda się w realizacji wszelkich celów!

Dlaczego warto wybrać nasz catering?

Doświadczenie i pasja, która trwa nieprzerwanie od kilku lat pozwoliła nam stworzyć szeroką ofertę, trafiającą do każdego, kto chce odżywiać się zdrowo i smacznie.

Dieta do domu Oborniki

Jakość produktów, pochodzących od lokalnych dostawców pozwala nam osiągać smaki iście restauracyjne, zamknięte w niewielkich pudełkach.

Zróżnicowane menu, układane przez naszych dietetyków, przekona Cię, że dieta nie musi być nudna. Bez wątpienia zaskoczymy Twoje podniebienia serwując wołowinę TEX - MEX z awokado i kolorowym ryżem na obiad czy sałatkę nicejską jako kolację.

Co równie istotne, zadbamy nie tylko o Ciebie i Twoją dietę. Wybierając Body Chief, wspierasz środowisko. Nieustannie pracujemy nad redukcją wykorzystania tworzyw sztucznych w procesie produkcyjnym. Udało nam się wprowadzić ekologiczne torby, biodegradowalne pudełka oraz słomki i sztućce wykonane z ekologicznych surowców.

Dołącz do Body Chief i przekonaj się, że dieta może być stylem życia!

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem