wróć do strony diet
dieta sport

Sport

2500, 3000, 4000 kcal

Jesteś sportowcem lub aktywność fizyczna jest Twoim hobby?

Dieta Sport powstała specjalnie z myślą o Tobie. Między jednym treningiem a drugim warto pomyśleć nad zdrowym i odpowiednio zbilansowanym cateringiem dla sportowców. Pilnowanie kaloryczności swoich posiłków bywa męczące, zwłaszcza, gdy wolny czas wolisz poświęcać ćwiczeniom.

Nasi dietetycy zadbali, byś nie musiał się o to martwić. Przygotowana dieta pudełkowa dla sportowców zawiera różnorodne posiłki, zbilansowane na bazie węglowodanów z uzupełnieniem niezbędnej ilości białka oraz tłuszczów. Znajdziesz w niej produkty ze wszystkich grup spożywczych, w tym różnego rodzaju mięsa, ryby, jaja, nabiał, produkty zbożowe, warzywa i owoce. Każde śniadanie zawiera dodatkowo smaczny koktajl, który jest idealnym posiłkiem około treningowym.

Proponowany catering sportowy to trzy warianty kaloryczne: 2500 kcal, 3000 kcal oraz 4000 kcal, które zawsze składają się z pięciu posiłków. Jeśli nie jesteś pewien, którą kaloryczność  powinieneś wybrać, skontaktuj się z naszymi dietetykami.

Dieta Sport dostępna jest już od 69.00 zł za dzień (2500 kcal). Sprawdź nasz cennik i dołącz do Teamu Body Chief.

 

Średni tygodniowy bilans makroskładników
% energii z białka 20-25
% energii z tłuszczy 30-35
% energii z węglowodanów 45-50

Taki podział makroskładników zapewnia odpowiednią podaż energii niezbędnej do aktywności fizycznej oraz optymalną ilość białka będącego budulcem masy mięśniowej.

Body Chief App
Pobierz aplikację
Body Chief
Body Chief Apple
Body Chief Google Play