wróć do strony diet
dieta sport

Sport

2500, 3000, 4000 kcal

Jesteś sportowcem lub aktywność fizyczna jest Twoim hobby?

Dieta Sport powstała z myślą o Tobie. Między jednym treningiem a drugim warto pomyśleć nad zdrową i odpowiednio zbilansowaną dietą. Pilnowanie kaloryczności swoich posiłków bywa męczące, zwłaszcza, gdy wolny czas wolisz poświęcać ćwiczeniom.

Nasi dietetycy zadbali, byś nie musiał się o to martwić. Przygotowana dieta zawiera różnorodne posiłki, zbilansowane na bazie węglowodanów z uzupełnieniem niezbędnej ilości białka oraz tłuszczów. Znajdziesz w niej produkty ze wszystkich grup spożywczych, w tym różnego rodzaju mięsa, ryby, jaja, nabiał, produkty zbożowe, warzywa i owoce. Każde śniadanie zawiera dodatkowo smaczny koktajl, który jest idealnym posiłkiem około treningowym.

Proponujemy trzy warianty kaloryczne: 2500 kcal, 3000 kcal oraz 4000 kcal, które zawsze składają się z pięciu posiłków. Jeśli nie jesteś pewien, którą kaloryczność  powinieneś wybrać, skontaktuj się z naszymi dietetykami.

Dieta Sport dostępna jest już od 72.00 zł za dzień (2500 kcal). Sprawdź nasz cennik i dołącz do Teamu Body Chief.

Sprawdź Menu

 

Średni tygodniowy bilans makroskładników
% energii z białka 20-25
% energii z tłuszczy 30-35
% energii z węglowodanów 45-50

Taki podział makroskładników zapewnia odpowiednią podaż energii niezbędnej do aktywności fizycznej oraz optymalną ilość białka będącego budulcem masy mięśniowej.