Metody dostawy

. . . . .

Codzienna dostawa Twojego zamówienia pod drzwi? Tak! Z nami jest to możliwe. Niezależnie od tego, czy zamówisz dietę pudełkową do domu czy pracy, dołożymy wszelkich starań byś każdego dnia cieszył się smakiem zdrowych i zbilansowanych posiłków. I pamiętaj, usługa dostawy jest darmowa!

Standardy dostaw

Nasi kurierzy dostarczają zestawy od poniedziałku do soboty. W przypadku zamówień weekendowych, catering dostarczamy na dwa dni: na sobotę i niedzielę. 

Diety dostarczamy w godzinach wczesnoporannych, od godziny 02:00 do godziny 10:00, w zależności od wybranego oddziału. Godziny wybrane w formularzu zamówienia są preferowane i mogą nieco odbiegać od rzeczywistości, aczkolwiek zrobimy co w naszej mocy by dostarczyć Twój zestaw w wybranym przedziale czasowym.

Diety sokowe dostarczamy na terenie całej Polski. W miastach poza standardową strefą dowozu naszego cateringu, diety sokowe dowozimy za pośrednictwem zewnętrznej firmy kurierskiej.

Monitoring dostaw

Każda dostawa monitorowania jest poprzez aplikację dla kierowców, dzięki której masz pewność, że Twoja paczka zostanie dostarczona zgodnie z uwagami wskazanymi w zamówieniu. Zestawy przewożone są przez dedykowanych kurierów obsługujących nas na wyłączność.

Szczegóły dostaw

By ułatwić dostarczenie Twojego zestawu kurierowi, prosimy o uzupełnienie jak największej ilości informacji dotyczących dostawy na etapie składania zamówienia. Możesz wpisać je w polu „uwagi dla dostawcy”. Wszystkie dodatkowe informacje jak np. kod do domofonu, numer piętra, wskazanie miejsca do pozostawienia paczki z pewnością ułatwią pracę naszym kurierom. W przypadku pozostawienia pustego pola, możesz spodziewać się kontaktu naszego logistyka.

Dostawy autochłodniami

Każdego dnia dostawy realizujemy z zachowaniem ciągu chłodniczego. Korzystając z naszych dostaw masz pewność, że Twoja dieta od momentu wytworzenia aż do dostawy pod Twoje drzwi transportowana jest w warunkach chłodniczych. Wszystkie auta, którymi realizujemy dostawy, posiadają aktualne decyzje sanepidu.

Gdzie jesteśmy - obszar dostaw

Obecnie dostarczamy nasze zestawy do blisko 1000 miejscowości w całej PolsceJesteśmy już między innymi w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Szczecinie, Gdańsku, Gdyni, Olsztynie, Elblągu i ich okolicach, a także wielu innych miastach. Szczegółową listę znajdziesz poniżej.

Nie jesteś pewien, czy jesteśmy w Twoim mieście? Skontaktuj się z naszym działem logistyki, który rozwieje Twoje wątpliwości.