Catering dietetyczny Reda

Catering dietetyczny Reda

Body Chief jest na fali, a to oznacza, że dotarliśmy także nad morze. Od teraz, mieszkańcy miejscowości Reda (woj. pomorskie) i okolicznych miejscowości mogą skorzystać z oferty najlepszego cateringu dietetycznego w Polsce. Dołącz więc do tysięcy zadowolonych Klientów i przerzuć się na zdrowy styl życia z dietą pudełkową. Wciąż się wahasz? A może nie wiesz jak działa catering w pudełkach? Wyjaśniamy poniżej.

Body Chief dieta pudełkowa – jak to działa

Body Chief oferuje 19 zestawów diety pudełkowej (do wyboru w kilku wariantach kalorycznych) oraz 2 linie detoksu sokowego. Ideą diety pudełkowej jest dostawa 5 zbilansowanych i zdrowych posiłków każdego dnia, swoją kalorycznością dopasowanych do oczekiwań Klienta.

Dieta pudełkowa Reda

Nie ważne więc czy zamierzasz zgubić parę kilogramów czy zyskać – odpowiednio wybrana dieta Body Chief to produkt, który zmieni Twoje życie. Poznaj naszą ofertę cateringu dietetycznego, zamów wybrany zestaw, a my zajmiemy się gotowaniem. Codziennie, w godzinach porannych, dostarczymy we wskazane przez Ciebie miejsce (również na terenie Redy i okolic) torbę wypełnioną 5 posiłkami na każdą porę dnia.

Jeżeli nie wiesz, który z zestawów będzie najlepszy w walce z wyznaczonymi przez Ciebie celami, skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszymi dietetykami, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania związane z zestawami czy też posiłkami w nich występującymi.

Dlaczego dieta pudełkowa od Body Chief

Gotujemy dla Klientów z ponad 1000 miejscowości w Polsce już od wielu lat! Doświadczenie zebrane w tym czasie pozwoliło nam na skonstruowanie oferty dopasowanej do nawet najbardziej wymagających podniebień.

Dieta do domu Reda

Oferujemy diety pudełkowe dla sportowców, diety wegetariańskie, diety specjalistyczne jak Dieta Lactose Free, Gluten Free czy Dieta Low IG dla diabetyków.

Dzięki skali działania, nasz proces logistyczny dopięty jest na ostatni guzik. Za pomocą specjalnych aut chłodniczych, posiłki docierają świeże i odpowiednio zabezpieczone.

Dbamy również o to, aby catering dietetyczny nie był nudny. Wybierając Body Chief, przekonasz się, że bycie na diecie nie oznacza nudnych, niedoprawionych dań. Zaskoczymy Cię fantazją i iście restauracyjnymi smakami, zamkniętymi w niewielkich opakowaniach, a propozycje kuchni meksykańskiej, azjatyckiej czy amerykańskiej oczarują Twoje kubki smakowe.

Nie zwlekaj – poznaj ofertę Body Chief i zamów idealną dla siebie dietę pudełkową.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem