wróć do strony diet
dieta sokowa

My Detox

Dieta sokowa to metoda oczyszczania organizmu z toksyn oparta na spożywaniu odpowiednio zbilansowanych soków mających zastąpić regularny posiłek. Jeden dzień kuracji składa się z 6 butelek soku dostosowanego do pory dnia, do przygotowania którego zostało wykorzystanych ponad 5 kg świeżych warzyw i owoców! Soki wytworzone są metodą cold press, która pozwala na zachowanie maksymalnej ilości wartości odżywczych. Optymalny czas trwania diety sokowej to od 3 do 5 dni. Do wyboru są dwie linie soków My Detox i My Clearing, które można stosować wymiennie dla urozmaicenia walorów smakowych detoksu sokowego.

W linii My Detox znajdują się soki bogate w świeże i naturalne składniki takie jak np. ananas, fenkuł, marchew, woda kokosowa, migdały, a także cenne super foods. m.in. chlorella, imbir czy jarmuż.

Z kolei w linii My Clearing znajdziemy m.in. wanilię, melona, szpinak czy kalarepę, a także cenne super foods takie jak np. kurkuma, matcha, jagody acai czy nasiona chia.

Obie linie pełnia funkcję oczyszczającą i dostarczają organizmowi niezbędnych witamin oraz składników odżywczych. Zdrowo, smacznie, kolorowo!

Dieta sokowa My Detox dostępna jest już od 115.00 zł za dzień.

Body Chief App
Pobierz aplikację
Body Chief
Body Chief Apple
Body Chief Google Play