Poznaj diety Body Chief

Dieta Wybór Menu 5 Posiłków

Komponuj i jedz jak chcesz!

5 posiłków
Wybór Menu

Dieta Wybór Menu 5 Posiłków

Dostępne kaloryczności: 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal

Zestaw 5 posiłków pełnych zdrowia oraz smaku, który sam wybierasz. Tak smakuje wybór - Twój wybór!

od 70 zł / dzień
Sprawdź
Dieta Sport

Shake proteinowy w zestawie

6 posiłków

Dieta Sport

Dostępne kaloryczności: 2000, 2500, 3000, 4000 kcal

Zestaw zbilansowanych posiłków skierowany do osób aktywnych fizycznie. W menu znajdziesz produkty ze wszystkich grup spożywczych. Dodatkowo każdego dnia dostaniesz smaczny koktajl, który jest idealnym posiłkiem około treningowym.

od 81 zł / dzień
Sprawdź
Dieta Less Carb

Mniej węglowodanów

5 posiłków

Dieta Less Carb

Dostępne kaloryczności: 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal

Zestaw 5 posiłków skierowany do osób aktywnych fizycznie, które chcą ograniczyć zawartość węglowodanów w swoich posiłkach. W diecie zwiększyliśmy ilość mięsa, ryb, nabiału i jaj, dodatkowo włączone zostały produkty z podwyższoną zawartością białka.

od 79 zł / dzień
Sprawdź
Dieta Keto

Keto dieta pudełkowa

4 posiłki

Dieta Keto

Dostępne kaloryczności: 1500, 1750, 2000, 2500 kcal

Zestaw 4 posiłków skierowany do osób, które chcą spróbować diety o niskiej zawartości węglowodanów. Bazę proponowanych dań w menu ketogenicznym stanowią produkty bogate w tłuszcze zarówno zwierzęce, jak i roślinne.

od 80 zł / dzień
Sprawdź

Odpowiednio zbilansowana dieta to gwarancja satysfakcji z codziennego menu i pewność realizacji wszystkich założonych celów treningowych. W Body Chief znajdziesz zdrowe diety przygotowane i dostarczone każdego dnia we wskazane przez Ciebie miejsce. Catering dietetyczny Body Chief to oferta kilkunastu gotowych diet pudełkowych, diet z wyborem menu oraz diet sokowych. Każda dieta zawiera posiłki zbilansowane, pełnowartościowe oraz pełne smaku, stworzone z myślą o tym by Twoja dieta była przyjemna i pozwoliła na realizacje wszystkich założonych celów. Dzięki diecie Body Chief przekonasz się, jak przyjemne może być zdrowe odżywianie.

Gotowe diety pudełkowe czy Wybór Menu?

Diety pudełkowe Body Chief to oferta gotowych zestawów zawierających smaczne i odpowiednio zbilansowane posiłki na cały dzień. U nas to Ty decydujesz, ile zdrowych posiłków trafi na Twój talerz. Do wyboru masz gotowe diety pudełkowe 3, 4, 5 lub 6 posiłkowe oraz diety z wyborem menu, w których samodzielnie skomponujesz swoją dietę. Zdecyduj, na co masz ochotę lub zaufaj naszym dietetykom. Niezależnie od wyboru, zadbamy o To by dopasowana dieta była skuteczna i zawierała posiłki najwyższej jakości o iście restauracyjnym smaku.