Poznaj diety Body Chief

My DetoxMy Detox

Dieta sokowa

Soki

My Detox

Zestaw 6 soków oczyszczających i dostarczających wiele cennych witamin i składników mineralnych. W linii My Detox znajdują się soki bogate w składniki takie jak np. ananas, fenkuł, marchew, woda kokosowa, migdały, a także chlorella, imbir czy jarmuż.

od 120 zł / dzień
Sprawdź
My ClearingMy Clearing

Dieta sokowa

Soki

My Clearing

Zestaw 6 soków oczyszczających i dostarczających wiele cennych witamin i składników mineralnych. W linii My Clearing znajdziesz m.in. wanilię, melona, szpinak czy kalarepę, a kurkumę, matchę, jagody acai czy nasiona chia.

od 120 zł / dzień
Sprawdź

Odpowiednio zbilansowana dieta to gwarancja satysfakcji z codziennego menu i pewność realizacji wszystkich założonych celów treningowych. W Body Chief znajdziesz zdrowe diety przygotowane i dostarczone każdego dnia we wskazane przez Ciebie miejsce. Catering dietetyczny Body Chief to oferta kilkunastu gotowych diet pudełkowych, diet z wyborem menu oraz diet sokowych. Każda dieta zawiera posiłki zbilansowane, pełnowartościowe oraz pełne smaku, stworzone z myślą o tym by Twoja dieta była przyjemna i pozwoliła na realizacje wszystkich założonych celów. Dzięki diecie Body Chief przekonasz się, jak przyjemne może być zdrowe odżywianie.

Gotowe diety pudełkowe czy Wybór Menu?

Diety pudełkowe Body Chief to oferta gotowych zestawów zawierających smaczne i odpowiednio zbilansowane posiłki na cały dzień. U nas to Ty decydujesz, ile zdrowych posiłków trafi na Twój talerz. Do wyboru masz gotowe diety pudełkowe 3, 4, 5 lub 6 posiłkowe oraz diety z wyborem menu, w których samodzielnie skomponujesz swoją dietę. Zdecyduj, na co masz ochotę lub zaufaj naszym dietetykom. Niezależnie od wyboru, zadbamy o To by dopasowana dieta była skuteczna i zawierała posiłki najwyższej jakości o iście restauracyjnym smaku.