wróć do strony diet
dieta sokowa

My Clearing

Dieta sokowa to metoda oczyszczania organizmu z toksyn oparta na spożywaniu odpowiednio zbilansowanych soków mających zastąpić regularny posiłek. Jeden dzień kuracji składa się z 6 butelek soku dostosowanego do pory dnia, do przygotowania którego zostało wykorzystanych ponad 5 kg świeżych warzyw i owoców! Soki wytworzone są metodą cold press, która pozwala na zachowanie maksymalnej ilości wartości odżywczych. Optymalny czas trwania diety sokowej to od 3 do 5 dni. Do wyboru są dwie linie soków My Detox i My Clearing, które można stosować wymiennie dla urozmaicenia walorów smakowych detoksu sokowego.

W linii My Detox znajdują się soki bogate w świeże i naturalne składniki takie jak np. ananas, fenkuł, marchew, woda kokosowa, migdały, a także cenne super foods. m.in. chlorella, imbir czy jarmuż.

Z kolei w linii My Clearing znajdziemy m.in. wanilię, melona, szpinak czy kalarepę, a także cenne super foods takie jak np. kurkuma, matcha, jagody acai czy nasiona chia.

Obie linie pełnia funkcję oczyszczającą i dostarczają organizmowi niezbędnych witamin oraz składników odżywczych. Zdrowo, smacznie, kolorowo!

Body Chief App
Pobierz aplikację
Body Chief
Body Chief Apple
Body Chief Google Play