Dostawa soków

Nasz detoks sokowy dostępny jest w całej Polsce! Zapoznaj się z warunkami dostawy uzależnionymi od lokalizacji i zamów swój zestaw 6 soków cold press, które dostarczą cennych wartości odżywczych i pomogą oczyścić Twój organizm z toksyn.

 

Miejscowości znajdujące się w strefie dowozu zostały wskazane w momencie wejścia na stronę internetową oraz w zakładce "Dostawa". Miasta, których nie ma na tej liście mieszczą się poza obszarem naszych dostaw, jednak możliwe jest dostarczenie do nich diet sokowych za pośrednictwem zewnętrznej firmy kurierskiej UPS.

Dostawy w miastach w strefie dowozu

Diety sokowe dostarczane są przez naszych kierowców od poniedziałku do soboty, tak samo jak pozostałe diety. Istnieje możliwość zamówienia detoksu sokowego na każdy dzień tygodnia, z zastrzeżeniem, że soki na niedzielę dowożone są w sobotę. W formularzu zamówienia klient wskazuje preferowane godziny dostawy.

Dostawy w miastach spoza strefy dowozu

Do miast znajdujących się poza strefą dowozu, udostępniona została opcja dostawy soków zewnętrzną firmą kurierską UPS. Wówczas zamówienia można składać na wtorek, środę, czwartek oraz piątek, z wykluczeniem dni świątecznych. Godziny dostaw zależą od firmy kurierskiej, dlatego mogą być realizowane nawet w godzinach popołudniowych. W miastach spoza strefy dowozu możliwa jest dostawa wyłącznie detoksu sokowego, nie pozostałych diet.

 

Ciesz się smakiem i właściwościami naszego detoksu sokowego na terenie Polski, gdziekolwiek będziesz. Zdrowie, smak i wygoda!