wróć do strony diet
dieta Body Chief

Junior

1500 kcal

Twoje dziecko znudziło się kanapkami do szkoły? Zastanawiasz się, co możesz zrobić, aby posiłki Twojej pociechy były jednocześnie smaczne i zdrowe? Poznaj naszą dietę pudełkową dla dzieci.

Trudno zaspokoić wymagania stawiane przez dzieci oraz skupić ich uwagę na zdrowym jedzeniu. Dociera do nich wiele różnych bodźców. Jedne w ogóle nie przywiązują uwagi do jedzenia, drugie bywają wybredne i szybko się nudzą. Żeby tego było mało, szkolne sklepiki oraz szkolny catering dla dzieci, mimo wielu zmian, wciąż oferują szybkie i niezdrowe przekąski.

Dieta Junior to catering dietetyczny dedykowany zarówno starszym dzieciom, jak i młodzieży. Składa się z trzech posiłków, które dostarczą im energii na czas nauki. To przede wszystkim wygodna opcja – wystarczy włożyć szczelnie zapakowane posiłki do szkolnego plecaka.

Nasi dietetycy zadbali o to, by dania były bogate we wszystkie składniki odżywcze potrzebne w okresie dorastania. Z kolei kucharze robią wszystko, co w ich mocy, aby dieta Junior była jak najsmaczniejsza.

Pamiętaj, iż jest to niepełne wyżywienie składające się ze śniadania, II śniadania oraz obiadu. Wartość kaloryczna zawarta w tych trzech posiłkach to 1500 kcal.

Dieta Junior dostępna jest już od 47.00 zł za dzień (1500 kcal). Sprawdź nasz cennik i dołącz do Teamu Body Chief.

Sprawdź Menu

Średni tygodniowy bilans makroskładników
% energii z białka 15-20
% energii z tłuszczy 30-35
% energii z węglowodanów około 50