Kontakt

  • Warszawa
  • T: 727 444 401
  • E: warszawa@bodychief.pl
  • Łódź
  • T: 727 444 402
  • E: lodz@bodychief.pl
  • Kraków
  • T: 727 444 408
  • E: krakow@bodychief.pl
  • Katowice
  • T: 727 444 405
  • E: katowice@bodychief.pl
  • Wrocław
  • T: 727 444 403
  • E: wroclaw@bodychief.pl
  • Trójmiasto
  • T: 727 444 412
  • E: trojmiasto@bodychief.pl
  • Toruń
  • T: 727 444 409
  • E: torun@bodychief.pl
  • Bydgoszcz
  • T: 727 444 409
  • E: bydgoszcz@bodychief.pl
  • Szczecin
  • T: 727 444 413
  • E: szczecin@bodychief.pl
  • Gliwice
  • T: 727 444 405
  • E: gliwice@bodychief.pl
  • Gorzów Wielkopolski
  • T: 727 444 433
  • E: gorzowwlkp@bodychief.pl
  • Zielona Góra
  • T: 727 444 433
  • E: zielonagora@bodychief.pl
  • Koszalin
  • T: 727 444 400
  • E: koszalin@bodychief.pl
  • Legnica
  • T: 727 444 403
  • E: legnica@bodychief.pl
  • Lubin
  • T: 727 444 403
  • E: lubin@bodychief.pl
  • Tychy
  • T: 727 444 405
  • E: tychy@bodychief.pl
  • Bielsko-Biała
  • T: 727 444 405
  • E: bielsko-biala@bodychief.pl
  • Kołobrzeg
  • T: 727 444 400
  • E: kolobrzeg@bodychief.pl
  • Poznań
  • T: 607 414 441
  • E: poznan@bodychief.pl
  • Leszno, Kościan, Śrem, Gostyń, Środa Wlkp.
  • T: 885 444 446
  • E: srem@bodychief.pl
 

Zachęcamy do konsultacji z naszymi dietetyczkami, które odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące zdrowego odżywiania i pomogą dobrać odpowiedni zestaw dostosowany do Twoich potrzeb. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16. Na indywidualne spotkania, podczas których istnieje możliwość wykonania analizy składu ciała zapraszamy w każdą środę w godzinach od 15 do 18. Konsultacje dietetyczne odbywają się w siedzibie naszej firmy przy ulicy Polskiej 13 w Poznaniu.